ELTEL Networks Energetyka S.A. otrzymał prestiżową nagrodę Diamenty Forbesa 2017

Eltel Networks Energetyka S.A. znalazł się na czele najszybciej rosnących dużych firm (przychody powyżej 250 mln zł) w woj. warmińsko-mazurskim, w Polsce uplasował się na miejscu 75. 1 czerwca 2017 roku podczas gali w Hotelu Przystań w Olsztynie zostały wręczone Diamenty Forbesa.

W dziesiątej edycji Diamentów redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Analitycy i eksperci wyceniali firmy, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową. W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Brano pod uwagę firmy, które złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok obrachunkowy lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie wg przychodów ze sprzedaży: firmy małe 5–50 mln zł; firmy średnie 50–250 mln zł oraz firmy duże powyżej 250 mln zł.

Eltel Networks Energetyka S.A. znalazł się na czele najszybciej rosnących dużych firm (przychody powyżej 250 mln zł) w woj. warmińsko-mazurskim, w Polsce uplasował się na miejscu 75. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Piotr Walczak - Członek Zarządu Eltel Networks Energetyka S.A.

 

Na zdjęciu (od lewej): Dariusz Ciciński (Stock Polska), Sławomir Hulboj (Credit Suisse), Piotr Walczak (ELTEL Networks Energetyka S.A.), Iwona Gogolewska (ELTEL Networks Energetyka S.A.) oraz Roman Młodkowski (Forbes). Zdjęcie ze strony www.diamenty.forbesa.pl