Otwarcie Centrum Badawczo-Rozwojowego Eltel Networks Energetyka SA

W siedzibie Eltel Networks Energetyka SA w Gutkowie odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR) spółki. Centrum Badawczo-Rozwojowe działa w strukturze spółki od stycznia 2017 roku. Jego celem jest opracowywanie i wdrażanie kompleksowych rozwiązań infrastrukturalnych, które odpowiadają na potrzeby klientów spółki, są na najwyższym poziomie jakości, wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz zachowują najwyższe standardy bezpieczeństwa.
Centrum Badawczo-Rozwojowe (CBR) - specjaliści na wysokości - Eltel Networks

28. września 2017 roku w siedzibie Eltel Networks Energetyka SA w Gutkowie odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR) spółki. Licznie zgromadzeni goście, wśród których nie zabrakło przedstawicieli lokalnych władz samorządowych, klientów oraz współpracujących szkół zawodowych i wyższych uczelni, z zaciekawieniem wysłuchali prezentacji na temat Centrum oraz prowadzonych projektów badawczych. Z dużym zainteresowaniem spotkały się zaprezentowane w Centrum Szkoleniowym w części plenerowej pokazy prac na wysokości oraz prac z użyciem dronów. Praca Centrum pozwoli na dostarczanie klientom spółki Eltel Networks Energetyka SA kompleksowych rozwiązań infrastrukturalnych, opartych na najnowocześniejszych technologiach, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy.

Centrum Badawczo-Rozwojowe działa w strukturze spółki od stycznia 2017 roku. Jego celem jest opracowywanie i wdrażanie kompleksowych rozwiązań infrastrukturalnych, które odpowiadają na potrzeby klientów spółki, są na najwyższym poziomie jakości, wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne oraz zachowują najwyższe standardy bezpieczeństwa. Działalność CBR opiera się na najbardziej aktualnym poziomie wiedzy dopasowując proponowane rozwiązania do potrzeb rynkowych. Centrum - poprzez wymianę wiedzy i kompetencji oraz wspólnie realizowane projekty - współpracuje z uczelniami i ośrodkami naukowymi, producentami urządzeń i dostawcami innowacyjnych usług.

Powstanie Centrum Badawczo-Rozwojowego Eltel Networks Energetyka SA jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach wsparcia inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.

 

Szczegółowych informacji udzieli:
Krzysztof Szuchnik – Dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego
Tel. 724 777 720
Krzysztof.Szuchnik@eltelnetworks.com