Eltel Networks ma nowy defibrylator AED

Defibrylator w walizce - Eltel Networks

Dzięki wsparciu PZU Życie SA zakupiliśmy AED (Automated External Defibrillator) czyli automatyczny defibrylator zewnętrzny. 
To nowoczesny model PHILIPS HeartStart FRx o podwyższonej odporności na warunki panujące na naszych budowach. W zautomatyzowany i przejrzysty sposób - poprzez wskazówki i komunikaty głosowe - prowadzi osobę udzielającą pierwszej pomocy przez sytuację nagłego zatrzymania krążenia i proces resuscytacji. Zadaniem urządzenia jest przywracanie prawidłowego rytmu serca za pomocą podania impulsu elektrycznego. W przypadku wystąpienia nagłego zatrzymania krążenia, w połączeniu z resuscytacją krążeniowo – oddechową, wykorzystanie defibrylatora jest jedynym sposobem na uratowanie życia.

Defibrylator i jego wyposażenie - Eltel Networks

Zakup AED pozwoli podnieść poziom bezpieczeństwa na naszych budowach, ponieważ znacząco przyspieszy udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej w razie nagłego zatrzymania krążenia.

Zakup automatycznego defibrylatora zewnętrznego to element działań, realizowanych zgodnie z naszą Polityką Bezpieczeństwa Pracy, Jakości i Środowiskowej, których celem jest 100% bezpieczeństwo pracy w naszej firmie.