Nowa usługa Eltel Networks - Główny Punkt Odbioru (GPO)

W obecnych czasach, zwiększające się zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz rosnąca świadomość ekologiczna, sprawia, że poszukujemy coraz bardziej zaawansowanych i zrównoważonych rozwiązań w dziedzinie energetyki. Dlatego też, Eltel Networks wprowadza innowacyjną usługę GPO, która usprawni działania na polu dystrybucji energii elektrycznej.

Główny Punkt Odbioru (GPO) to obiekt, który wyznacza nowe standardy w zakresie efektywności i zrównoważonej dystrybucji energii elektrycznej. W przeciwieństwie do tradycyjnych głównych punktów zasilania (GPZ), GPO jest całkowicie bezobsługowym obiektem, zaprojektowanym specjalnie do odbioru energii elektrycznej z jednostek wytwórczych, takich jak farmy wiatrowe czy fotowoltaiczne. Jest to miejsce, w którym energia odnawialna staje się częścią globalnego systemu dystrybucji energii elektrycznej.

Nasze stacje GPO wyposażone są w zaawansowane technologie, umożliwiające przekształcenie napięcia średniego (od 15 do 30 kV) na wyższe, zwykle 110 kV. Oprócz tego, każda stacja GPO jest przygotowana do sterowania, monitorowania i pomiarów w systemie zdalnego sterowania, co oznacza, że możemy dokładnie i na bieżąco zarządzać naszymi stacjami, zapewniając ciągłość dostawy energii elektrycznej i optymalizację sieci.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze GPO oraz jak możemy pomóc w osiągnięciu Twoich celów związanych z energią elektryczną, zapraszamy do kontaktu.

Eltel Networks to partner, na którym zawsze możesz polegać w dziedzinie energii odnawialnej i dystrybucji elektryczności. Razem budujemy lepszą przyszłość!