Prace budowlano-montażowe na linii energetycznej 400 kV Ostrołęka-Stanisławów

#ZałogaEltelNetworks prężnie działa na linii elektroenergetycznej 400 kV Ostrołęka-Stanisławów. Do tej pory wykonaliśmy 2/3 przewidzianych do budowy fundamentów i słupów energetycznych. Za nami również 51 postawionych konstrukcji, których wysokość sięgała nawet 70 metrów.

W ramach naszych zadań wykonaliśmy fundamenty prefabrykowane, a także fundamenty monolityczne oraz palowe. Prace fundamentowe przeprowadzaliśmy w różnych warunkach gruntowo-terenowych, co niejednokrotnie stanowiło nie lada wyzwanie. Na przykład - jeden z fundamentów palowych wymagał częściowego przeprojektowania z powodu trudności napotkanych przy wierceniu pali. Jednak zawsze, wspólnymi siłami i dobrymi pomysłami przezwyciężamy trudne sytuacje – #ZałogaEltelNetworks zawsze znajduje właściwe rozwiązania!

Jednocześnie, prowadzone na przełomie roku prace naciągowe pozwoliły nam na ukończenie montażu ponad 25% przewodów.

Eltel Networks działa kompleksowo. Oferujemy usługi budowlane dla sektora przemysłowego w formie realizacji pakietów prac (podwykonawstwo usług budowlanych) lub jako wsparcie przy spiętrzeniu zadań i presji czasowej na inwestycjach w Polsce i zagranicą. Dysponując nowoczesnymi urządzeniami inżynierskimi oraz własnymi brygadami budowlanymi, operatorami koparek i HDS, jak również specjalistami w zakresie spawalniczym, dostarczamy naszym klientom profesjonalne usługi budowlane i montażowe.

Zapraszamy do kontaktu.