Regularne szkolenia z bezpiecznej pracy na wysokości i ewakuacji poszkodowanego

W Eltel Networks zawsze inwestujemy w naszych pracowników i dbamy o ich przygotowanie do bezpiecznej pracy. Zanim nowo zatrudnieni pracownicy rozpoczną swoją przygodę na budowie, przechodzą przez intensywne szkolenie z bezpiecznej pracy na wysokości i ewakuacji poszkodowanego. Ten proces szkoleniowy składa się z dwóch istotnych części: teoretycznej i praktycznej. Stawiamy na pełne zrozumienie zagrożeń i przekazanie niezbędnych umiejętności praktycznych, dlatego prowadzący szkolenia to doświadczeni elektromonterzy - nasi wewnętrzni trenerzy pracy na wysokości. Dodatkowo, na każdym etapie szkolenia obecny jest specjalista z działu HSEQ, który gwarantuje przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Szkolimy w dwóch lokalizacjach - w Olsztynie i Rzeszowie. Dzięki temu, zapewniamy możliwość uczestnictwa w szkoleniu każdemu członkowi #ZałogaEltelNetworks. Wierzymy, że to kluczowe, aby każdy pracownik czuł się pewnie i był dobrze przygotowany do wykonywania swoich obowiązków na wysokościach.

Ważnym elementem naszego podejścia jest systematyczne odnawianie szkoleń zgodnie z naszymi wewnętrznymi procedurami. Każde szkolenie jest odświeżane co roku, aby zapewnić, że wszyscy członkowie #ZałogaEltelNetworks są na bieżąco z najnowszymi normami i najlepszymi praktykami w dziedzinie bezpieczeństwa.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i współpracę w tym ważnym obszarze.
Razem tworzymy silną i bezpieczną #ZałogaEltelNetworks!