#ZałogaEltelNetworks na targach ENERGETAB 2023

W dn. 12 - 14 września przedstawiciele #ZałogaEltelNetworks wzięli udział w 36. Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB 2023. Podczas wydarzenia, nasi pracownicy mieli możliwość spotkania i rozmów z przedstawicielami głównych przedsiębiorstw energetyki zawodowej i przemysłowej oraz projektantów czy dostawców usług elektroenergetycznych – zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Nasi specjaliści mieli okazję spotkać się z obecnymi i potencjalnymi klientami, jak również z dostawcami materiałów i podwykonawcami prac.

Na kilkuset stoiskach targowych w Bielsku-Białej, wystawcy prezentowali nowoczesne usługi oraz innowacyjne produkty, jak np. elementy i osprzęt linii napowietrznych i kablowych, transformatory i kontenerowe stacje transformatorowe, rozdzielnice SN i nn, urządzenia i aparaturę obwodów pierwotnych i wtórnych a także agregaty prądotwórcze, pojazdy specjalistyczne dla energetyki, podnośniki, wiertnice, przeciski, wciągarki przewodów i kabli oraz wiele innych rozwiązań.

Udział Eltel Networks w targach ENERGETAB 2023 jest zawsze bardzo ważny i potrzebny. Nasi eksperci mieli możliwość bezpośredniej, merytorycznej rozmowy z klientami, dostawcami i podwykonawcami, co pozwala budować dobre i trwałe relacje biznesowe.

Eltel Networks to rzetelny i godny zaufania partner na rynku budownictwa elektroenergetycznego, zatem nie mogło nas zabraknąć na największym wydarzeniu branżowym w Polsce!

Do zobaczenia za rok, 17 – 19 września 2024 r. na 37. targach ENERGETAB w Bielsku – Białej.