Realizujemy prace wykonawstwa elektroenergetycznego w Finlandii

W ramach podpisanej umowy o współpracy ze spółką z naszej grupy, tj. Eltel Networks Oy z siedzibą w Espoo, dla zadania Seinäjoki-Niinistönneva 2 x 110 kV, #ZałogaEltelNetworks wykonuje prace elektroenergetyczne w Finlandii. Do tej pory postawiliśmy 21 stanowisk słupowych oraz wykonaliśmy klemowanie przewodów i montaż odstępników.

Mimo ekstremalnych temperatur, jakie panują w krajach skandynawskich (mróz nawet do - 40°C), #ZałogaEltelNetworks dzielnie wykonuje powierzone zadania. Dwie nasze brygady, realizujące prace liniowe w obszarze Seinäjoki i Ilmajoki, doświadczyły oddziaływania bardzo trudnych warunków atmosferycznych. Dodatkowym wyzwaniem jest zalegająca głęboka pokrywa śnieżna sięgająca kolan, co utrudnia nie tylko sam dojazd do miejsca pracy, ale i poruszanie się po placu budowy.

Dzięki profesjonalnemu podejściu, bogatemu doświadczeniu i zaangażowaniu w wykonywaną pracę zdobyliśmy uznanie w oczach naszego fińskiego partnera. Jesteśmy dumni, że działania naszych pracowników przynoszą wymierne efekty i spotykają się z pozytywnym odzewem, co umożliwia nam pozyskiwanie dalszych zleceń na projekty zagraniczne.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim zaangażowanym w tej projekt!