#UsługiDronowe – instalacja odstraszaczy ptaków na Łotwie

Niedawno, Eltel Networks wykonał kolejne ciekawe zlecenie zagraniczne – tym razem na Łotwie.

Do naszych zadań należało zamontowanie odstraszaczy ptaków typu Firefly na nowo budowanej linii napowietrznej          330 kV na Łotwie. Współpraca międzynarodowa to zawsze ciekawe doświadczenie, zwłaszcza gdy wiąże się z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań w energetyce

#ZałogaEltelNetworks, korzystając z drona, sprawnie zamontowała 590 sztuk markerów na przewodzie OPGW. Nasze rozwiązanie jest szybsze, bardziej efektywne, a przede wszystkim bezpieczniejsze w porównaniu do tradycyjnych metod zawieszania odstraszaczy ptaków. Cieszymy się, że nasze starania spotkały się z aprobatą inwestora generalnego i wykonawcy linii energetycznej, co otwiera nowe możliwości wykorzystania naszych usług i rozwiązań w tym regionie.

Nasze #UsługiDronowe odgrywają coraz większą rolę w sektorze elektroenergetycznym, oferując nie tylko montaż odstraszaczy ptaków, ale także szeroki zakres inspekcji budowlanych, inwentaryzacji infrastruktury energetycznej czy przeciągania linki wstępnej.

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania oraz możliwość pokazania naszych kompetencji i doświadczenia w praktyce - zapraszamy do współpracy!