Wartości Eltel Networks

W ostatnim czasie, jako pracownicy Grupy Eltel, wybraliśmy cztery wartości naszej firmy. Są one zgodne z naszą wizją i strategią oraz kształtują naszą kulturę organizacyjną, działania i decyzje. Są częścią naszego codziennego życia biznesowego, zakorzenione w sercach i umysłach wszystkich naszych 5000 pracowników.
Wartości Eltel Networks

Dla całej Grupy Eltel wybrane wartości stanowią wytyczne, które kształtują kulturę, zachowania i proces podejmowania decyzji. Nasze wartości, oparte na wspólnej wizji przyszłości, nie tylko nas inspirują, ale także dają nam siłę do wytyczania własnej ścieżki rozwoju w branży elektroenergetycznej.

Tworzymy możliwości

W ciągle zmieniającym się świecie wierzymy, że wyzwania i możliwości idą ze sobą w parze. Dlatego jesteśmy proaktywni i motywujemy siebie, naszych kolegów, partnerów i klientów do sięgania dalej, wyżej - poza utarte standardy. Myślimy przyszłościowo i zawsze poszukujemy optymalnego sposobu wykonania pracy. Dążymy do rentownego i zrównoważonego rozwoju firmy. Nasi klienci wiedzą, że proponujemy im innowacyjne podejście, nawet jeśli powszechne rozwiązania są wygodniejsze.

Jesteśmy profesjonalni

Zdobyliśmy zaufanie społeczeństwa dzięki naszej rozległej wiedzy branżowej, doświadczeniu i bezkompromisowemu podejściu do wymogów bezpieczeństwa i jakości. Bliskie relacje z klientami i partnerami pozwalają nam kompleksowo reagować na ich potrzeby. To ważna część naszej historii, z której jesteśmy dumni i którą zamierzamy pielęgnować. Niezależnie od sytuacji, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby spełnić zobowiązania i dotrzymać terminów.

Dbamy o zdrowie i życie

Bezpieczeństwo przede wszystkim – tak pracujemy we wszystkich aspektach naszej działalności. Dbamy o siebie nawzajem, przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i korzystamy z odpowiedniego sprzętu, aby każdemu zapewnić bezpieczny powrót do domu. Razem tworzymy przyjazne środowisko pracy i dążymy do zachowania zdrowej równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Troska o zdrowie i życie oznacza również odpowiedzialność za nasz wkład w ochronę planety, klimatu i środowiska. Mamy ambitne cele w zakresie zrównoważonego rozwoju i jesteśmy zobowiązani przejąć wiodącą rolę w zielonej transformacji.

Łączymy mocne strony

Łącząc nasze umiejętności, mocne strony i możliwości, osiągamy najwyższą jakość pracy zespołowej, która zapewnia nam sukces na konkurencyjnym rynku. Integracja - to nasze podejście do pracy, ponieważ wiemy, jak ważna jest różnorodność w tworzeniu zmian. Nasza współpraca opiera się na wzajemnym szacunku i otwartości wobec siebie, naszych klientów i partnerów. Dzięki kulturze otwartej na otrzymywanie i przekazywanie informacji zwrotnych możemy nieustannie doskonalić naszą działalność i siebie samych. Zawsze dążymy do współpracy między zespołami, obszarami biznesowymi i krajami, ponieważ jest to niewyczerpane źródło dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.