W Eltel Networks najważniejsi są ludzie. Dołącz do nas – eltelnetworks.pl

Dlaczego warto z nami pracować?

 

W Eltel Networks najważniejsi są ludzie. Dołącz do nas – eltelnetworks.pl

Wyróżnia nas szacunek do siebie nawzajem. Wszyscy wspieramy wartości Eltel Networks, działamy spójnie i przejrzyście. W naszej firmie możesz bez obaw wyrazić swoje zdanie, jesteśmy otwartą organizacją, która docenia wzajemną komunikację

Jedną z najważniejszych wartości jest bezpieczeństwo i ochrona zdrowia naszych pracowników. Eltel Networks buduje proaktywną kulturę bezpieczeństwa oraz wspiera działania prewencyjne, mające na celu eliminowanie zagrożeń i zapobieganie wypadkom. Działania te promują nasi pracownicy na wszystkich poziomach organizacji, ale również włączamy w nie naszych klientów i kontrahentów.

Jesteśmy innowacyjni w sposobie myślenia oraz w sposobie działania. Mamy nowoczesne Centrum Badawczo-Rozwojowe oraz unikalne w skali europejskiej Centrum Szkoleniowe dla naszych pracowników. Oferujemy pakiet nowoczesnych rozwiązań w energetyce, które stworzyliśmy w ramach innowacyjnego podejścia do prac projektowych i wykonawczych. Nagradzamy proaktywność oraz nieszablonowe pomysły naszych pracowników – nasz program „Naładuj Eltel pomysłami” jest wyjątkowy w branży elektroenergetycznej.

Z nami będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia, dzięki możliwości rozwoju zawodowego i kariery. Oferujemy system szkoleń wewnętrznych, zewnętrznych oraz liczne programy rozwojowe, np. "Program Rozwojowy 2+1" – zdobywanie uprawnień budowlanych. W Eltel Networks masz możliwości pracy za granicą oraz szanse objęcia nowego stanowiska w innym dziale, które pozwoli doskonalić dodatkowe kompetencje.

Wspieramy pracę zespołową oraz wspólne osiąganie celów. W niektórych projektach jesteś członkiem zespołu, w innych możesz być jego liderem, ale wspólnie dążymy do wykonywania zadań w najwyższej jakości i z dbałością o bezpieczeństwo. Cenimy zaangażowanie, pasję, proaktywność i determinację w działaniu. A przyjazne relacje i dobra atmosfera w zespole czynią nas jednym z najatrakcyjniejszych pracodawców w branży.

Eltel Networks

To nie tylko renomowane i przyjazne miejsce pracy, ale także firma, która łączy stabilność i nowoczesność, dbając o infrastrukturę energetyczną społeczeństwa.

Zobacz więcej

Nasze benefity

Naszym pracownikom oferujemy wiele korzyści – nasz pakiet benefitów dla pracowników – eltelnetworks.pl