Inżynier EAZ / Inżynier rozruchu ds. obwodów wtórnych i zabezpieczeń EAZ

Miejsce pracy: Rzeszów

Twoje wyzwania

Inżynier EAZ bierze czynny udział w procesie uruchomienia stacji elektroenergetycznych, wykonuje badania i pomiary pomontażowe, eksploatacyjne oraz konfiguruje i sprawdza działania automatyki EAZ, SSiN, AKPiA.

Zakres obowiązków

  • Uruchamianie stacji elektroenergetycznych wysokich napięć, wykonywanie prac kontrolnopomiarowych obwodów sterowania i aparatury WN,
  • Konfiguracja oraz sprawdzanie aparatury zabezpieczeniowej EAZ i ogólnostacyjnej (Siemens, Schneider, ABB, ZPRAE, GE, C&C i inni producenci),
  • Integracja urządzeń na różnych poziomach: od urządzeń pierwotnych poprzez obwody wtórne, koncentratory danych, systemy sterowania i sygnalizacji,
  • Wykonywanie prac eksploatacyjnych i serwisowych obwodów wtórnych i automatyk EAZ, SSiN,
  • Współpraca z dostawcami aparatury WN i systemów z branży elektroenergetycznej,
  • Opracowywanie dokumentacji pomontażowej, porozruchowej po zakończeniu prac,
  • Sporządzanie protokołów z prac kontrolno-pomiarowych, konfiguracji i badań automatyk EAZ, aparatury i urządzeń WN,
  • Współpraca z zew. zespołami rozruchowymi np. układy prądu stałego HVDC o napięciu 500kV.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w zakresie prowadzenia prac rozruchowych, kontrolno-pomiarowych, konfiguracji i badań automatyk EAZ, ogólnostacyjnych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnika/energetyka,
  • Znajomość zagadnień związanych z obwodami wtórnymi, automatyką EAZ, systemami SSiN/HMI, organizacją obwodów telemechaniki, protokołami komunikacyjnymi,
  • Znajomość procesu przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej,
  • Umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Umiejętność organizacji własnego stanowiska pracy, biorąc pod uwagę zagrożenia na nim występujące,
  • Zdolność analitycznego myślenia, kreatywność oraz chęć rozwijania swojej wiedzy i umiejętności,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju i wyjazdów na kontrakty zagraniczne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikacje i czytanie schematów w j.ang (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem),
  • Współpraca z przełożonymi i członkami zespołów inżynierskich, projektowych.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP E i SEP D powyżej 1kV lub kompetencje i możliwość zdania egzaminu.

Twoje cechy, dzięki którym będzie nam się dobrze pracowało

  • Umiejętność zarządzania czasem oraz pracy w grupie,
  • Zaangażowanie w pracy,
  • Rzetelność i odpowiedzialność,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Konsekwentna realizacja celów, które stawiasz przed sobą,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  • Otwartość na nowe projekty i chęć rozwoju.

Oferujemy

  • Pracę w dużej, stabilnej międzynarodowej spółce o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, jak i międzynarodowym,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, platforma do nauki języków obcych i wiele innych),
  • Możliwość realizacji inspirujących zadań w ramach współpracy z doświadczonym zespołem,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • Możliwość rozwoju osobistego i poszerzania doświadczenia zawodowego poprzez współpracę z zespołem ekspertów.

Oferty (CV oraz list motywacyjny) należy kierować na adres: eltel_praca@eltelnetworks.com.

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które Pani/Pan aplikuje.
Do CV należy dołączyć treść poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu.

Klauzula Informacyjna:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D,
  2. kontakt w sprawie ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem: Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D oraz rodoene@eltelnetworks.com,
  3. dane osobowe kandydatów będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji w Eltel Networks Energetyka SA na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: eltel_praca@eltelnetworks.com.