Menadżer kategorii

Miejsce pracy: Olsztyn lub Widełka

Twoje zadania

  • analiza rynku wykonawców oraz produktów
  • transfer nowych rozwiązań do firmy
  • zarządzanie popytem wewnątrz organizacji
  • poszukiwanie alternatywnych produktów i usług
  • analiza całkowitych kosztów użytkowania
  • analiza rynku surowców
  • negocjowanie kontraktów oraz zawieranie umów ramowych z dostawcami
  • budowanie relacji i współpraca z dostawcami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne
  • minimum 3-letnie doświadczenie w dziale zakupowym zwłaszcza w sektorze energetycznym
  • doświadczenie w zarządzaniu kategoriami zakupowymi i zarządzaniu projektami
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • zdolność analitycznego myślenia i samodzielność w działaniu
  • znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel

Oferujemy

  • pracę w dużej międzynarodowej spółce o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • możliwość pracy zdalnej/hybrydowej
  • możliwość szkoleń, poszerzenia wiedzy i rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów
  • pracę w miłej atmosferze
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Oferty (CV oraz list motywacyjny) należy kierować na adres: eltel_praca@eltelnetworks.com.

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które Pani/Pan aplikuje.
Do CV należy dołączyć treść poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu.

Klauzula Informacyjna:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D,
  2. kontakt w sprawie ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem: Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D oraz rodoene@eltelnetworks.com,
  3. dane osobowe kandydatów będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji w Eltel Networks Energetyka SA na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: eltel_praca@eltelnetworks.com.