Projektant obwodów wtórnych stacji elektroenergetycznych WN

Miejsce pracy: Kraków, praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  • opracowywanie dokumentacji techniczne/wykonawczej stacji elektroenergetycznych wysokich i najwyższych napięć – w zakresie elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej (EAZ), układów ogólnostacyjnych i potrzeb własnych stacji;
  • udział branżowy w opracowywaniu projektów budowlanych;
  • udział w procesie uzgadniana dokumentacji projektowej z Klientami;
  • współpraca z projektantami branżowymi;
  • koordynacja prac asystentów;
  • pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie budowy obiektu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (kierunek: elektrotechnika, inżynieria elektryczna, elektroenergetyka);
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci; instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych;
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu obwodów wtórnych stacji elektroenergetycznych WN na stanowisku projektanta;
  • mile widziane doświadczenie w zakresie projektowania instalacji elektrycznych nn;
  • bardzo dobra znajomość programów – MS Office, AutoCad, EPLAN;
  • mile widziana znajomość programu  See Electrical;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • znajomość przepisów i norm związanych z projektowaniem stacji elektroenergetycznych WN;
  • znajomość branżowych standardów OSP i OSD;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych) związanych z przygotowaniem dokumentacji projektowej.

Umiejętności

  • operatywność w działaniu, kreatywność;
  • komunikatywność i  umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność;
  • samodzielność oraz chęć podejmowania wyzwań.

Oferujemy

  • interesującą pracę w międzynarodowej spółce o stabilnej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy;
  • uczestnictwo w PPE (Pracowniczym Programie Emerytalnym);
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, platforma do nauki języków obcych i wiele innych);
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych.

Oferty (CV oraz list motywacyjny) należy kierować na adres: eltel_praca@eltelnetworks.com.

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które Pani/Pan aplikuje.
Do CV należy dołączyć treść poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Eltel Networks Engineering SA, 30-134 Kraków, Kołowa 8 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu.

Klauzula Informacyjna:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Eltel Networks Engineering SA, 30-134 Kraków, Kołowa 8,
  2. kontakt w sprawie ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem: Eltel Networks Engineering SA, 30-134 Kraków, Kołowa 8, oraz rodoene@eltelnetworks.com,
  3. dane osobowe kandydatów będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji w Eltel Networks Engineering SA na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: eltel_praca@eltelnetworks.com.