Specjalista ds. gwarancji

Miejsce pracy: Widełka k. Rzeszowa

Zakres obowiązków

  • Ewidencjonowanie zgłoszeń, korespondencja z Inwestorem i podwykonawcami
  • Współpraca ze specjalistami różnych branż – wewnętrznie w firmie i zewnętrznie
  • Obsługa Klienta – współpraca z inwestorem, współpracownikami i podwykonawcami w celu rozwiązywania zgłoszonych wad – korespondencja mailowa i telefoniczna
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów awizacyjnych
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz zamówienie niezbędnych części do przeprowadzenia naprawy
  • Koordynowanie oraz nadzór nad procesem przeprowadzania napraw gwarancyjnych
  • Tworzenie i obsługa dokumentacji gwarancyjnej
  • Administrowanie dokumentacją związaną ze zleceniami gwarancyjnymi i wykonanymi naprawami
  • Nadzór nad terminami ważności gwarancji własnych i obcych, weryfikacja umów
  • Nadzór nad terminami przeglądów urządzeń pozostających na gwarancji
  • Przygotowanie ofert na naprawy pozagwarancyjne
  • Prowadzenie koniecznej korespondencji w w/w zakresach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. elektrotechnika, energetyka)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analizowania umów i dokumentacji
  • Odpowiedzialność i systematyczność w działaniu
  • Umiejętności organizacyjne i rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy, również pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność skutecznego planowania
  • Kultura osobista w relacjach międzyludzkich (z inwestorem i współpracownikami)
  • Staranne wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Pracę w dużej, stabilnej międzynarodowej spółce o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym, jak i międzynarodowym
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Możliwość rozwoju osobistego i poszerzania doświadczenia zawodowego poprzez współpracę z zespołem ekspertów
  • Pakiet benefitów (karta multisport, kafeteria My benefit, platforma do nauki języków obcych)

Oferty (CV oraz list motywacyjny) należy kierować na adres: eltel_praca@eltelnetworks.com.

W tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska, na które Pani/Pan aplikuje.
Do CV należy dołączyć treść poniższej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu.

Klauzula Informacyjna:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D,
  2. kontakt w sprawie ochrony danych osobowych jest możliwy pod adresem: Eltel Networks Energetyka SA, 11-041 Olsztyn, Gutkowo 81 D oraz rodoene@eltelnetworks.com,
  3. dane osobowe kandydatów będą przetwarzane jedynie w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji w Eltel Networks Energetyka SA na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: eltel_praca@eltelnetworks.com.