Eltel Networks

Działamy w sektorze energetycznym w Polsce od ponad 60-ciu lat. Realizujemy kompleksowe projekty inwestycyjne budownictwa elektroenergetycznego oraz prace eksploatacyjne infrastruktury sieciowej wykorzystując zdobytą wiedzę, doświadczenie, profesjonalną kadrę oraz najnowsze rozwiązania techniczne i technologiczne.

Dołącz do nas

Kontakt

Eltel Networks

Nasza firma

Obejrzyj film

Jesteśmy firmą energetyczną należącą do międzynarodowej Grupy Eltel - doświadczonego dostawcy infrastruktury i usług sieciowych, w szczególności sieci elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych na całym świecie. 6 lutego 2015 r. Grupa Eltel zadebiutowała na giełdzie NASDAQ w Sztokholmie, co potwierdziło jej mocną pozycję rynkową w branży budownictwa elektroenergetycznego.
Eltel Networks posiada ponad 60-letnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów elektroenergetycznych liniowych i stacyjnych. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, centrum badawczo-rozwojowym, biurem projektowym oraz centrum szkoleniowym. Obecnie zatrudniamy ok. 400 osób, które z pasją tworzą i realizują projekty budowy linii i stacji energetycznych.

Eltel Networks to solidny  partner dla energetyki: 

Kompleksowa realizacja usług​

 

Bezpieczeństwo inwestycji

 

Innowacyjne rozwiązania​

  • Metody i technologie
  • Usługi i produkty
  • Formy współpracy


Zapraszamy do kontaktu i współpracy!