Specjaliści podczas planowania inwestycji

Rekomendacje

Z naszymi klientami współpracujemy od lat. Wracają do nas, bo doceniają jakość, terminowość i profesjonalizm realizowanych inwestycji elektroenergetycznych.

Satysfakcja naszych klientów z przeprowadzonych prac eksploatacji i budownictwa elektroenergetycznego jest dla nas najważniejsza. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania energetyczne w systemie „pod klucz” (zaprojektuj i wybuduj), jak również wyodrębnione prace projektowe, przyłączeniowe, modernizacyjne czy eksploatacyjne (w tym pełne przeglądy, pomiary, rozruchy, remonty). Dokładamy wszelkich starań, aby nowe projekty elektroenergetyczne oraz prace modernizacyjne istniejących obiektów w zakresie linii napowietrznychkablowych czy stacji elektroenergetycznych były wykonane w najwyższym standardzie z zachowaniem pełnych zasad bezpieczeństwa pracy.
Nasi klienci doceniają wysoką jakość naszej pracy i profesjonalizm pracowników, czego dowodem są liczne rekomendacje.

Zadanie zostało zrealizowane zgodnie z zawarta umową, z zachowaniem wszelkich norm, przepisów, standardów i z należytą starannością, co pozwala nam polecić firmę Eltel Networks Energetyka SA innym inwestorom. 
Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o

Stacje elektroenergetyczne

Linie energetyczne

Eksploatacja