Uczestniczyliśmy w 34. Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB 2021

Eltel Networks na targach Energetab 2021 - nasze stoisko - Eltel Networks

W dn. 14 - 16 września 2021 r. zespół Eltel Networks brał udział 34. Międzynarodowych Energetycznych Targach ENERGETAB 2021. Są to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Nasi eksperci mieli okazję spotkać się z obecnymi i potencjalnymi klientami, jak również z dostawcami materiałów i podwykonawcami prac. Na stoisku mieliśmy bardzo wielu odwiedzających, którym nasi profesjonaliści przedstawiali ofertę produktów Eltel Networks i możliwości współpracy. Przy stołach toczyły się rozmowy biznesowe, podczas których częstowaliśmy gości pyszną kawą, lemoniadą i drobnymi przekąskami.

Dodatkowo, 14 i 15 września w Strefie Praktycznych Pokazów, Łukasz Dubicki i Filip Ratkowski wykonywali pokazy pt. "Utrzymanie i bezpieczeństwo sieci elektroenergetycznych - usługi dronowe i termografia przestrzenna Eltel Networks Energetyka SA". Podczas pokazów prezentowane były możliwości wykorzystania drona w energetyce, m.in. podwieszanie tabliczek ostrzegawczych za pomocą drona w pracy pod napięciem oraz usługi skaningu termowizyjnego. Po pokazach, dla zainteresowanych Panowie przeprowadzali także wykłady teoretyczne nt. termowizji przestrzennej i wykorzystania dronów.

Nasz udział w targach był bardzo owocny i potrzebny. Nasi eksperci mieli możliwość spotkania i bezpośredniej, merytorycznej rozmowy z klientami i dostawcami, co pozwala budować dobre i trwałe relacje. Nieustannie dążymy do budowania silnej i rozpoznawalnej marki Eltel Networks, zatem obecność na najważniejszych wydarzeniach branżowych jest koniecznym elementem naszych działań marketingowych.

Pokazy dronowe na targach Energetab 2021 - Eltel Networks Pokazy dronowców na targach Energetab 2021 - Eltel Networks